McKay: "What am I, MacGyver?"(SGA, Condemned, ep 2.05)

Londýn - I love you!

12. ledna 2010 v 14:37 | Ava |  Ostatní
Tak a je to. O víkendu jsem se vrátila z Anglie, Londýna. Naprosto jsem se do toho města zamilovala a nebojím se to přiznat. Je to nádherná směs exotiky (architektura ftw!) a klasiky (Tesco!!). Student Agency a její žlutá linka nás dopravila bezpečně tam i zpět, a klidně ji všem doporučím. Jen ty toalety... zahraniční záchody na benzinkách vyhrávají na celé čáře.
O nádražních záchodech Praha-Florence se snad ani nemá cenu zmiňovat. Vybírat za *tamto* 10 korun, hanba by mě fackovala až by mi v uších zvonilo...!

Jen mě mrzí, že to nebyl delší výlet a že jsme nestihli všechny ty klasiky jako Tower bridge, London Eye a další... snad příště. Protože už teď jsem rozhoduntá se tam vrátit. Autobus neautobus. :)

Cílem naší cesty byla listening party před uvedením nového alba Lostprophets - The Betrayed. Ano, slyšeli jsme celé album 2 týdny před oficiálním vydáním. Jen pár lidí, hrstka novinářů a já se dvěma kamarádkami :) Album je GENIÁLNÍ. Myslím, že každý si tam něco najde - of agresivnějších songů jako "Destroyer Destroyer", před lehce green-dayovské "For He's Jolly Good Felon" a popové "Where We Belong" až k baladičce "Dirty Little Heart". Posuďte sami:
Moje momentálně nejoblíbenější je ale "Streets of Nowhere":


Atmosféra celé akce byla hodně příjemná, včetně posezení na podlaze a energy drinků. Fandové jistě ocení setkání s frontmanem kapely Ianem Watkinsem. Jj, Lee Gaze, ač se měl účastnit nedorazil, ale Ian Watkins přišel a zapsal se nezapomenutelně. Byl vtipný, pohotový, neskutečně ukecaný a vůbec sám sebou (což bylo asi absencí kamer/mobilů/čehokoliv). :)
Je škoda, že po akci se s náma nevyfotil/nezastavil na pokec, zvlášť, že nás tam bylo jen pár a k tomu jen 5 cizinců. Na druhou stranu to byl jedinečný zážitek. Julie Weir z jejich domovské nahrávací společnosti Visible Noise nás navíc rozmazlila - popovídala si s námi, vyfotila se s námi a ještě nám dala plakáty a asi tucet nálepek Lostprophets každému (ovšem pouze nám pěti cizinkám, w00t!). Správná ženská, jak se říká :)

Fotky z akce:


Jj, jsem tam :)

Pokud se Vám hudba a skupina líbí, připojte se na Facebooku LPStransmission (a šiřte slovo/pozvěte přátele/seznamte se s LPS) nebo tady Lostprophets USA (a pozvat své zahraniční přátele/získat žhavé info).

Tomu říkám začátek nového roku!!

Mějte se krásně
xox
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama