McKay: "What am I, MacGyver?"(SGA, Condemned, ep 2.05)

Leden 2010

Londýn - I love you!

12. ledna 2010 v 14:37 | Ava |  Ostatní
Tak a je to. O víkendu jsem se vrátila z Anglie, Londýna. Naprosto jsem se do toho města zamilovala a nebojím se to přiznat. Je to nádherná směs exotiky (architektura ftw!) a klasiky (Tesco!!). Student Agency a její žlutá linka nás dopravila bezpečně tam i zpět, a klidně ji všem doporučím. Jen ty toalety... zahraniční záchody na benzinkách vyhrávají na celé čáře.
O nádražních záchodech Praha-Florence se snad ani nemá cenu zmiňovat. Vybírat za *tamto* 10 korun, hanba by mě fackovala až by mi v uších zvonilo...!

Jen mě mrzí, že to nebyl delší výlet a že jsme nestihli všechny ty klasiky jako Tower bridge, London Eye a další... snad příště. Protože už teď jsem rozhoduntá se tam vrátit. Autobus neautobus. :)

Cílem naší cesty byla listening party před uvedením nového alba Lostprophets - The Betrayed. Ano, slyšeli jsme celé album 2 týdny před oficiálním vydáním. Jen pár lidí, hrstka novinářů a já se dvěma kamarádkami :) Album je GENIÁLNÍ. Myslím, že každý si tam něco najde - of agresivnějších songů jako "Destroyer Destroyer", před lehce green-dayovské "For He's Jolly Good Felon" a popové "Where We Belong" až k baladičce "Dirty Little Heart". Posuďte sami:
Moje momentálně nejoblíbenější je ale "Streets of Nowhere":


Atmosféra celé akce byla hodně příjemná, včetně posezení na podlaze a energy drinků. Fandové jistě ocení setkání s frontmanem kapely Ianem Watkinsem. Jj, Lee Gaze, ač se měl účastnit nedorazil, ale Ian Watkins přišel a zapsal se nezapomenutelně. Byl vtipný, pohotový, neskutečně ukecaný a vůbec sám sebou (což bylo asi absencí kamer/mobilů/čehokoliv). :)
Je škoda, že po akci se s náma nevyfotil/nezastavil na pokec, zvlášť, že nás tam bylo jen pár a k tomu jen 5 cizinců. Na druhou stranu to byl jedinečný zážitek. Julie Weir z jejich domovské nahrávací společnosti Visible Noise nás navíc rozmazlila - popovídala si s námi, vyfotila se s námi a ještě nám dala plakáty a asi tucet nálepek Lostprophets každému (ovšem pouze nám pěti cizinkám, w00t!). Správná ženská, jak se říká :)

Fotky z akce:


Jj, jsem tam :)

Pokud se Vám hudba a skupina líbí, připojte se na Facebooku LPStransmission (a šiřte slovo/pozvěte přátele/seznamte se s LPS) nebo tady Lostprophets USA (a pozvat své zahraniční přátele/získat žhavé info).

Tomu říkám začátek nového roku!!

Mějte se krásně
xox

Aukro

1. ledna 2010 v 14:36 | Ava |  Autogramy - jak na to :)
Po delší době zase článek orientovaný na autogramky :) Mno, jak na nový rok... Každopádně, teď jsem žádný další dopis neposílala, neboť jsem švorc jako sirota :) Výlet do Londýna není levná záležitost. Snad mi to tam patřičně vykompenzují ;)

Takže, kde sehnat autogram, když zrovna nejte kovaní v psaní žádostí/ popřípadě cizím jazyce? Kde sehnat raritky jako jsou prvorepublikoví herci? Máte zálusk na nějakého toho sportovce (ano, pořád mluvím o podpisech; další možnost je stát se Miss ČR ;))?


Převažují sportovci, ale dá se najít i Jean Paul Belmondo nebo Daniel Radcliffe. Stačí si počkat. Každopádně je to celkem dobrá alternativa k psaní žádostí. I když to může být finančně náročnější ;)

Šťastný a Veselý Nový rok 2010!

1. ledna 2010 v 14:27 | Ava |  Ostatní

Přeju všem šťastný, úspěšný Nový rok 2010!! Hodně štěstí, pevné zdraví, lásku a splněné sny!
Každý rok se sebou nese chvíle štěstí, ale i kapitální průšvihy :) Já přeji každému, aby se s nimi dokázal poprat co nejlépe a měl kolem sebe vždy dost přátel, kteří nabídnou pomocnou ruku.
Mějte se rádi !