McKay: "What am I, MacGyver?"(SGA, Condemned, ep 2.05)

Říjen 2009

Lostprophets mají nový singl :)

13. října 2009 v 17:33 | Ava |  Hudba
A ačkoliv tuhle muziku moc neposlouchám, tyhle chlapce z Walesu mám vážně moc ráda :) Konečně po několika letech vydali nový singl a v lednu vychází jejich nové album "The Betrayed".
Proč tak pozdě? No, to předchozí stálo a kolem 500 tisíc dolarů a klukám se písničky nelíbili :) Hodili všechno do smetí a začali hezky znovu a od podlahy. Koneckonců na netu a youtube je o tom dost rozhovorů ...

Nový singl je podle mě skvělý, račte posoudit...

The new Lostprophets video is amazing! http://www.visiblenoise.com/lp.php?t=14&m=369

Osobně doufám, že budou koncertovat i u nás.
Jo, a nový bubeník je fakt blázen ale skvělej :)

Antikvy

10. října 2009 v 12:21 | Ava |  Autogramy - jak na to :)
Díky tipu jednoho z mých milých SB (you know who you are ;) ) jsem tenhle týden zavítala do místní antikvy pátrat po autogramech. Rovnou musím říct, že neúspěšně :(
Nicméně majitel přiznal, že občas nějaké autogramy mívá (minimálně už se mu nějaké dostaly v minulosti do rukou) a že je - pozor - prodal na AUKRU. Za 500,- .
Mno... takže Ostrava má smůlu. Byla bych mnohem raději, kdyby se daly normálně koupit v obchodě, než něco takového hodí obratem na Aukro, ale to bych asi chtěla moc :( Každopádně po chvíli lichocení a rozplývání se nad jeho pejsánkem (roztomilé malé něco, co mělo pelíšek na hooodně starožitné židli :)) jsem vymámila slib, že další autogramy mi odloží, než je nabídne na netu.
Teď jen jestli slib dodrží, že... a jestli vůbec nějaké mít bude.


Předem varuju, že spíš narazíte na prvorepublikové herce (které bych brala všemi deseti!!) než na Miley Cyrus ;)


Takže všichni útokem na antikvy a hodně štěstí :)

Twitter 3

10. října 2009 v 12:15 | Ava |  Ostatní
Je to oficiální - Amanda Tapping alias Samantha Carter je na Twitteru. Stoprocentně potvrzená zpráva :) Takže kdo si tuhle herečku oblíbil, může sledovat její tweety na Amanda Tapping twitter .

Jinak Twitter je plný herců z nové Stargate Universe - Ming-Na, David Blue, Elyse Levesque a další. Speciálně Ming-Na se fandům věnuje oprvadu hodně a je dalo by se říct, extrémně interaktivní!

Příjemnou zábavu :)