McKay: "What am I, MacGyver?"(SGA, Condemned, ep 2.05)

Srpen 2009

Hiatus pokračuje

17. srpna 2009 v 9:02 | Ava |  Ostatní
Chudák můj blogísek trpí moji dlouhou nepřítomností. Zvláštní je, že čím méně aktualizuju, tím větší mám návštěvnost Nevím čím to čím, ale stěžovat si nebudu.

Pravda je, že mi nechodí podpisy. And jeden. Grrr. Jinka se chystám poslat několik dopisů, ale ještě jsem se k tomu nedostala. Mám celkem dobrý důvod - 25. srpna státnicuju a zabojuju o magisterský titul. :) Doufejme, že těch 5 let studia zakončím úspěšně. Upřímně, už mi učení leze krkem. 43 okruhů, na 500 stran textu... *faints*
Tímto se omlouvám všem ochráncům přírody za to, kolik lesů nejspíš na tohle padlo... Jejich oběť nebude marná (doufejme).

Jinaaaaaak... autogramy se sice nehrnu, zato jsem nedávno měla jiný fangirl moment. Několikrát jsem už psala o skvělé věcičce jménem "Twitter" (ze kterého se už pomalu stává fenomén - nebo rychle?).
Mno, možná někteří z vás znají rockovou skupinu (diskutabilní) Lostprophets. Díky kamarádce jsem je začla nedávno poslouchat a taky fandit. Celá skupina má účty na Twitteru.
Mno, a včera jsem se tak trochu online shádala s jejich frontmanem Ianem Watkinsem :)) Ne, že by to bylo něco extra. Ten chlap zcela otevřeně přiznává, že se na Twitter chodí pohádat a že si to náramně užívá. Takže každý jen trochu zdatný angličtinář má naději. Přiznám, že jeho Tweetování je tím sarkastickým způsobem mimořádně zábavné.Ale varuju každého, Watkins je mizera a kouše :))

Jinak, rozrůstá se aspoň moje sbírka pohlednic. Dorazily mi pohlednice z Brisbane, z Nového Zélandu a z Dánska. Ha! :) Jen kdyby tak chodily i s známkama (nejlépe nerazítkovanýma - rozumíme si ;)).

Zatím se loučím a jdu šprtati. Jen kdyby nebylo venku tak krásně ...

xoxo