McKay: "What am I, MacGyver?"(SGA, Condemned, ep 2.05)

Červenec 2009

Twitter 2

30. července 2009 v 8:17 | Ava |  Ostatní
Česko si všímá Twitteru :) Alespoň jsem měla ten pocit, když jsem dneska ráno otevřela idnes.cz a našla o Twitteru článek. Zřejmě je teď trendy. Mno, pro některé z nás to taková novinka není ;)

Kdo má zájem , může si článek přečíst zde:

Zdroj: idnes.cz

Geoffrey Rush z "Exit the King"

15. července 2009 v 22:17 | Ava |  Moje autogramy
Jak to sleduju, už jsem nebloggovala ani nepamatuju. :) Důvod je jednoduchý (ačkoliv tak nezní :)) - práce na diplomce (odevzdaná) , dodělávání řidičáku (bylo na čase, ale od pondělí mám !) a ten nejzásadnější... nechodí autogramy.
Zařekla jsem se, že dokud nějaký nedorazí, nebudu posílat další žádosti, protože je to přece jen investice ;) A taky jsem nevěděla komu.. ale už si dělám seznam :)

Jenže... dneska mám narozeniny a proto to oslavím updatem hodím sem jediný podpis, který mi za poslední dobu přišel. Je to asi 2 týdny nebo 3. Odesílatel je Geoffrey Rush, podpis dorazil rovnou z Broadway a nejlepší je, že jsem neposílala žádný request! :D Jen jsem poslala gratulaci k uvedení jeho hry na Broadwayi, protože je můj velký oblíbenec a do týdne dorazila skvělá promo fotka, s věnováním a osobním vzkazem na rubu :)) Geoffey rocks!Škoda jen, že na obálce nebyla známka :/ Neorazítkovaná, samozřejmě ;)

Nu, jdu na dortík :)
Přeju všem hezké prázdniny!

xoxo