McKay: "What am I, MacGyver?"(SGA, Condemned, ep 2.05)

Zajímavosti - David Hewlett

29. listopadu 2008 v 14:45 | Ava |  Stargate Atlantis
David Hewlett aka Rodney McKay. Bez něho by Stargate Atlantis nebyla tím, čím je.A ačkoliv v páté (a poslední sérii) zásadně vyměknul (může za to jistá doktorka, nebudu ukazovat prstem), pořád ho máme rádi :)
Sám David se k titulům jako nerd a geek ochotně hlásí. Miluje moderní technologie a na netu je jako doma. Nestává se často, aby se seriálová postava tak podobala herci, který ji hraje. Ale pozor - malá zrada. Davidovi schází to, čeho má Rodney plný ranec - arogance a zaujetí sebou sama.
David je přátelský a ukecaný člověk, oblíbený na conech a mezi fanoušky. Každému, koho zná déle než 5 minut, s chutí vypráví, jak rád by si zahrál dalšího Doctora Who nebo o svém scénáristickém/režisérském debutu "A Dog's Breakfast".

Film, který nedávno odvysílala jedna kabelová televize pod názvem "Snídaně pro psy", se jen hemží herci ze Stargate. Najdete zde, krom Davida, který si střihnul hlavního "hrdinu" (toto slovo si v suvislosti s jeho Patrickem uvozovky skutečně zaslouží), například Paula McGilliona, Rachel Luttrel, Christophery Judge nebo taky Davidovu sestru Kate.
Kdyby tenhle film u nás vyšel na DVD, tak neváhám a kupuju, protože jsem se u něho královsky bavila.

Koho David Hewlett baví, a kdo ovládá angličtinu, může se dozvědět spoustu zajímavých info na Davidových vlastních stránkách : Dawid Hewlett website
Najdete zde povinné sekce jako FAQ, klipy atd. , ale i nepravidelně aktualizovaný blog nebo forum s přátelskou posádkou.
Osůbkám vládnoucím účtem na YouTube můžu doporučit Davidův účet na adrese David Hewlett Youtube

xx
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sammy Sammy | Web | 30. listopadu 2008 v 20:27 | Reagovat

jj, Rodney McKay:D ten je super:) Podle toho, co tu píšeš, bych Davida docela ráda potkala někde na conu, vlastně jako všechny ostatní SG-1 a SGA herce:)

2 Ava Ava | E-mail | Web | 1. prosince 2008 v 11:10 | Reagovat

jj, McKay je jednička , miluju ten jeho šokovaný kukuč :D Děsně mě mrzí, že tu nejsou pořádný cony jako třeba v USA nebo Austrálii..taky bych je ráda potkala.

Btw. zajímalo by mě, kdy mě konečně seznam zařadí do katalogu.to čekání je delší než na autogram :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama